Zacznij tutaj

Cześć nazywam się Hubert Arciszewski.

Witam cie serdecznie na blogu ToNieBug.

Ta strona powstała z myślą specjalnie o tobie. Chcę, abyś mógł szybko zadomowić się na moim blogu i poczuć jak u siebie.

Na blogu znajdziesz niezbędne informację, które pomogą ci podjąć decyzje czy testowanie jest dla ciebie. Natomiast jeżeli już jesteś pewny. To z pomocą bloga zyskasz wiedzę i niezbędne narzędzia, które pozwolą ci stać się Testerem Oprogramowania!

Od czego zacząć odkrywanie bloga

Dla kogo jest blog?

Artykuł zawiera informację jakie tematy będą poruszane na blogu. Dowiesz się dla kogo jest blog i czy znajdziesz tutaj to czego szukasz. Poznasz też moją motywacje odnośnie celu jaki mi przyświecał zakładając blog.

Kurs na Testera manualnego krok po kroku

Kurs powstał z myślą o osobach, które chcą zostać Testerami a nie wiedzą jak do tego się zabrać. Daje on fundamentalną wiedzę z zakresu testowania, która pozwoli znaleźć pierwszą pracę jako Tester.

 

Aby być na bieżąco z nowymi artykułami zapraszam do śledzenia Fanpage bloga ToNieBug na Facebook’u.


O autorze


 Jak zaczęła się moja przygoda z Testowaniem

Historia jak zostałem Testerem pokazuję moją motywacje i całą drogę od momentu podjęcia decyzji do pierwszej pracy. Mam nadzieję, że będzie to inspiracja dla Ciebie i znajdziesz w mojej historii przydatne wskazówki dla siebie.

Jeżeli jesteś ciekaw jak zostałem Testerem to zapraszam w poniższy link