Zacznij tutaj

Cześć nazywam się Hubert Arciszewski

Witam Cię serdecznie na blogu ToNieBug

Ta strona powstała z myślą specjalnie o Tobie. Chcę, abyś mógł szybko zadomowić się na moim blogu i poczuć jak u siebie.

Na blogu znajdziesz niezbędne informację, które pomogą ci podjąć decyzje czy testowanie jest dla Ciebie. Natomiast jeżeli już jesteś pewny. To z pomocą bloga zyskasz wiedzę i niezbędne narzędzia, które pozwolą Ci stać się Testerem Oprogramowania!

Od czego zacząć odkrywanie bloga?

Dla kogo jest blog?

Artykuł zawiera informację, jakie tematy będą poruszane na blogu. Dowiesz się dla kogo jest blog i czy znajdziesz tutaj to, czego szukasz. Poznasz też moją motywację odnośnie do celu, jaki mi przyświecał, zakładając blog.

Kurs na Testera manualnego

Kurs powstał z myślą o osobach, które chcą zostać Testerami, a nie wiedzą jak do tego się zabrać. Daje on fundamentalną wiedzę z zakresu testowania, która pozwoli znaleźć pierwszą pracę jako Tester.

Jak zostałem Testerem?

Historia jak zostałem Testerem pokazuję moją motywację i całą drogę od momentu podjęcia decyzji do pierwszej pracy. Mam nadzieję, że będzie to inspiracja dla Ciebie i znajdziesz w mojej historii przydatne wskazówki dla siebie.

Aby być na bieżąco z nowymi artykułami, zapraszam do śledzenia Fanpage bloga ToNieBug na Facebook"u

Albo zapisz się na newsletter

Zapisz się na newsletter ToNieBug!

Aby być na bieżąco z nowymi artykułami.